Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3.5 × 2.5 in |
| E1 SKU | 1192323_BG |
| Invoice description | LIFT, HEEL PPT MED 1/4" (6PR/BG) |
| Manufacturer Name | Justin Blair & Company |
| Manufacturer Number | 81010 |
| Application | Heel Lift |
| Brand or Series | PPT® |
| Color | Blue |
| Material | PPT® |
| QTY Per Sell | 6 |
| Size | Medium |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| UPC | 651334109565 |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | No |






Reviews
There are no reviews yet.