Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 1.5 in |
| E1 SKU | 980456_BX |
| Invoice description | SEAL, OSTOMY RING CONFORMING 4" (10/BX 16BX/CS) |
| Manufacturer Name | Safe N Simple |
| Manufacturer Number | SNS684U4 |
| Application | Adhesive Seal |
| Brand or Series | Safe n' Simple |
| For Use With | For Use with Ostomy Pouch |
| QTY Per Sell | 10 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | No |











Reviews
There are no reviews yet.