Description
- Fresh Scent
- Protects against odor and wetness
| Weight | 0.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 1.5 × 1.5 in |
| E1 SKU | 535099_EA |
| Retail Description | McKesson Antiperspirant / Deodorant, Fresh Scent, 4 oz Spray |
| Invoice description | DEODORANT SPRAY, 4OZ (48/CS) |
| Manufacturer Name | McKesson Brand |
| Manufacturer Number | 23-H7500 |
| Application | Antiperspirant / Deodorant |
| Brand or Series | McKesson |
| Latex Free Indicator | Not Made with Natural Rubber Latex |
| QTY Per Sell | 1 |
| Scent | Fresh Scent |
| Type | Spray |
| Volume | 4 oz. |
| California Prop 65 | No |
| Legend Code | No |
| Velocity | Medium Selling |
| Country of Origin | Unknown |
| Hazmat | LTDQTY |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.