Additional information
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 5.5 × 3 in |
| E1 SKU | 847266_CS |
| Retail Description | Elkay Plastics Equipment Tag, 2-5/16 x 4-3/4 Inch |
| Invoice description | TAG, EQUPMENT CLEAN 2 5/16"X4 3/4" GRN (500/CS) |
| Manufacturer Name | Elkay Plastics |
| Manufacturer Number | TCEG |
| Application | Equipment Tag |
| Brand or Series | Elkay Plastics |
| Color | Green |
| Dimensions | 2-5/16 X 4-3/4 Inch |
| Material | Card Stock |
| QTY Per Sell | 500 |
| Type | For DME/HME Equipment |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| UPC | 654866037115 |
| Country of Origin | China |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |



Reviews
There are no reviews yet.