Additional information
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 10 in |
| E1 SKU | 1163111_EA |
| Invoice description | TABLE, EXAM H FLAT W/HOLDER&CUTTER GNMTL/NAT 27" |
| Manufacturer Name | McKesson Brand |
| Manufacturer Number | 2060F-GNMTLNAT |
| Application | H-Brace Exam Table |
| Brand or Series | McKesson |
| Back Style | Flat Top |
| Color | Gunmetal |
| Dimensions | 27 W X 72 L Inch |
| Frame Material | Wood |
| Height Adjustment Type | Fixed Height |
| QTY Per Sell | 1 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.