Additional information
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 6 in |
| E1 SKU | 1152356_CS |
| Invoice description | PAD, BURNISHING FLOOR MED HAIRRND 20" (5/CS) |
| Manufacturer Name | RJ Schinner Co |
| Manufacturer Number | PNHM20 |
| Application | Hard Floor Burnishing Pad |
| Brand or Series | Performance Plus |
| Color | Natural |
| Material | Medium Natural Hair / Polyester |
| QTY Per Sell | 5 |
| Size | 20 Inch Diameter |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| Country of Origin | Mexico |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.