Additional information
| Weight | 0.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 3 in |
| E1 SKU | 1192322_BG |
| Invoice description | LIFT, HEEL PPT SM 1/4" (6PR/BG) |
| Manufacturer Name | Justin Blair & Company |
| Manufacturer Number | 81009 |
| Application | Heel Lift |
| Brand or Series | PPT® |
| Color | Blue |
| Material | PPT® |
| QTY Per Sell | 6 |
| Size | Small |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| UPC | 651334109558 |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |



Reviews
There are no reviews yet.