Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4 × 0.9 in |
| E1 SKU | 301325_PR |
| Retail Description | Hapad® Heel Lift, 3 x 5/16 Inch |
| Invoice description | HEEL PAD, 3"X5/16" |
| Manufacturer Name | Hapad |
| Manufacturer Number | HP35 |
| Application | Heel Pad |
| Brand or Series | Hapad® |
| Color | White |
| Dimensions | 3 X 5/16 Inch |
| Material | Wool Felt |
| QTY Per Sell | 1 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| EAN | 1008214700195 |
| Country of Origin | United States |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |

Reviews
There are no reviews yet.