Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1.25 × 0.25 in |
| E1 SKU | 686781_EA |
| Retail Description | Wolf X-Ray Left / Right X-Ray Marker |
| Invoice description | MARKER, XRAY RT/LT 1" NO INITIALS |
| Manufacturer Name | Wolf X-Ray |
| Manufacturer Number | 50171 |
| Application | Identifier Markers |
| Color | Blue / Red |
| QTY Per Sell | 1 |
| Size | 1 Inch |
| Style | Left / Right |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | United States |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |
Reviews
There are no reviews yet.