Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 3.6 × 3.4 in |
| E1 SKU | 530438_BX |
| Retail Description | Envoy® 500 ISE Conditioner Kit |
| Invoice description | CONDITIONER, ISE 5X10ML (5/BX)VITDIG |
| Manufacturer Name | Elitech Group Inc |
| Manufacturer Number | 55153 |
| Application | ISE Conditioner Kit |
| Brand or Series | Envoy® 500 |
| For Use With | Envoy® 500 |
| QTY Per Sell | 5 |
| Volume | 10 ml |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | France |
| Hazmat | LTDQTY |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |

Reviews
There are no reviews yet.