Additional information
| Weight | 14.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 10.75 × 11.5 in |
| E1 SKU | 172613_CS |
| Retail Description | Pillowcase, 20 x 29 Inch |
| Invoice description | PILLOWCASE, BLUE 20"X29" (200/CS) |
| Manufacturer Name | O&M Halyard Inc |
| Manufacturer Number | 67803 |
| Application | Pillowcase |
| Color | Blue |
| Dimensions | 20 W X 29 L Inch |
| Material | Polypropylene |
| QTY Per Sell | 200 |
| Size | Standard |
| Usage | Disposable |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | China |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |





Reviews
There are no reviews yet.