Additional information
| Weight | 0.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 2.8 × 1.5 in |
| E1 SKU | 1211082_PK |
| Invoice description | DISC, SANDING EMERY COARSE 7/8" (200/PK) |
| Manufacturer Name | E C Moore Company |
| Manufacturer Number | BC-78-ECBB |
| Application | Sanding Disc |
| QTY Per Sell | 200 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.