Additional information
| Weight | 0.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 6.2 × 1.75 in |
| E1 SKU | 779965_EA |
| Retail Description | Scoop Plate |
| Invoice description | PLATE, SCOOP FLAT BOTTOM PLAS BLU 6 3/4" D/S |
| Manufacturer Name | Fabrication Enterprises |
| Manufacturer Number | 62-0161 |
| Application | Scoop Plate |
| Brand or Series | FabLife™ |
| Color | Blue |
| Dimensions | 6-3/4 Inch Diameter X 4 Inch Height |
| Material | Plastic |
| QTY Per Sell | 1 |
| Shape | Round |
| Usage | Reusable |
| California Prop 65 | No |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |





Reviews
There are no reviews yet.