Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 2 × 3 in |
| E1 SKU | 788431_EA |
| Retail Description | FabLife™ Flexible Plastic Shoehorn, 18-Inch Length |
| Invoice description | SHOEHORN, PLAS FLEX 18" D/S |
| Manufacturer Name | Fabrication Enterprises |
| Manufacturer Number | 86-0391 |
| Application | Shoehorn |
| Brand or Series | FabLife™ |
| Color | Blue |
| Dimensions | 18 Inch Length |
| Material | Plastic |
| QTY Per Sell | 1 |
| Style | Flexible |
| California Prop 65 | No |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| UPC | 714905046413 |
| Country of Origin | China |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | Yes |

Reviews
There are no reviews yet.