Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.25 × 2.25 × 0.25 in |
| E1 SKU | 774687_EA |
| Retail Description | FabLife™ Metal Shoehorn, 24 Inches |
| Invoice description | SHOEHORN, METAL 24" D/S |
| Manufacturer Name | Fabrication Enterprises |
| Manufacturer Number | 86-0360 |
| Application | Shoehorn |
| Brand or Series | FabLife™ |
| Color | Black |
| Dimensions | 24 Inch Length |
| Material | Metal / Rubber |
| QTY Per Sell | 1 |
| Style | Formed |
| California Prop 65 | No |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| UPC | 714905039538 |
| Country of Origin | China |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |


Reviews
There are no reviews yet.