Additional information
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.25 × 7 in |
| E1 SKU | 1105108_EA |
| Invoice description | BIN, STORAGE STACKABLE PLAS CLR 15"X8"X7" -12EA MIN- |
| Manufacturer Name | Uline |
| Manufacturer Number | S-12419C |
| Application | Stackable Storage Bin |
| Brand or Series | Uline® |
| Color | Clear |
| Dimensions | 7 X 8 X 15 Inch |
| Material | Plastic |
| QTY Per Sell | 1 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | No |








Reviews
There are no reviews yet.