Additional information
| Weight | 0.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 0.75 × 0.67 in |
| E1 SKU | 1220204_BX |
| Manufacturer Name | Energizer LLC |
| Manufacturer Number | LN92 |
| Application | Lithium Battery |
| Brand or Series | Energizer® Industrial® |
| For Use With | For Industrial Appliances and Electronics |
| QTY Per Sell | 24 |
| Usage | Disposable |
| Voltage | 1.5V |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| GTIN | 10039800138818 |
| Country of Origin | Singapore |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | No |












Reviews
There are no reviews yet.