Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.9 × 0.9 × 2.7 in |
| E1 SKU | 519768_EA |
| Retail Description | Osram Halogen Lamp |
| Invoice description | LAMP, OSRAM HALOGEN MICROSCOPE20W 6V 64250HLX |
| Manufacturer Name | Bulbtronics |
| Manufacturer Number | 861 |
| Application | Microscope Bulb |
| Brand or Series | Osram |
| For Use With | For Compound MIcroscopes |
| Latex Free Indicator | Not Made with Natural Rubber Latex |
| QTY Per Sell | 1 |
| Legend Code | No |
| Velocity | Slow Selling |
| Country of Origin | Germany |
| Ready to Sell | Ready to sell |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Allocation | N |
| Item Backorder Status | No |






Reviews
There are no reviews yet.