Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.95 × 2 × 0.02 in |
| E1 SKU | 784131_EA |
| Invoice description | BATTERY, ALKALINE WATCH PANASONIC FLAT LR44 1.5V |
| Manufacturer Name | Bulbtronics |
| Manufacturer Number | 3750 |
| Application | Alkaline Battery |
| For Use With | For Calculators / Keyless Entry / Watches / Cameras / Electronic Devices |
| QTY Per Sell | 1 |
| Usage | Disposable |
| Voltage | 1.5V |
| Legend Code | No |
| Velocity | Nonstock |
| UPC | 728286700444 |
| Country of Origin | United States |
| Returnable Item | Yes |
| Pureplay CoT Restriction | No |
| Item Backorder Status | Yes |











Reviews
There are no reviews yet.